ÚvodKostka školaAktualityKostka školaNávrat studentů do škol

Fotky k aktualitám
Okrskové kolo ve florbalu chlapců
Biologická olympiáda
Piknik s Charitou Vsetín M1.A 26.6.2019
2019-08-29 Focení všech zaměstnanců školy
Filharmonie - Zlín
Předávání maturitních vysvědčení
Mikulášský den

Návrat studentů do škol

Milí studenti.

Jistě jsme všichni rádi, že se poněkud uvolňují některá protiepidemická opatření, což ve svém důsledku znamená i postupný návrat studentů do škol. Nicméně organizace výuky v příštím týdnu (tj. 23. - 27. 11.) ještě pro většinu tříd neznamená změnu - pokračuje distanční výuka v nezměněné formě. Do školy však od středy 25. 11. 2020 nastoupí maturitní ročníky, a v dalším týdnu od 30. 11. nastoupí do školy ještě třída G2.A.

Níže uvádíme několik organizačních informací:

1) Výuka bude probíhat podle platného rozvrhu, za dodržování všech platných hygienických opatření.

2) Budou využívány kmenové učebny na budově A, případně odborné učebny na budově C.

3) Tělesná výchova ve třídách P4.A, P4.B a G6.A nebude probíhat v uzavřených prostorách (v tělocvičně), ale bude stanoven náhradní program, který bude upřesněn podle počasí, případně požadavku jednotlivých vyučujících.

4) Tělesná výchova ve třídách M4.A a L4.A bude probíhat podle rozvrhu, protože tento předmět patří do tzv. "naplňování vzdělávacího programu."

5) Stravování bude zajištěno ve školní jídelně. Nabízet se bude pouze jedno jídlo. Je nutné si ho včas objednat, nejlépe v pondělí. Objednávkový terminál bude v provozu od pondělního rána.

6) Doprava studentů ze Slovenska bude zajištěna školním autobusem, případně mikrobusem. - Pravděpodobně se na vás ještě obrátíme s dotazem, jestli byste školní dopravu využili.

Těšíme se na vás, a snad i vy na nás!!!

Tým učitelů Kostka školy.