ÚvodKostka školaPřijímací řízení

Hodina výtvarné výchovy
Září 2019 na DM momentky

Přijímací řízení

Kritéria přijímacího řízení pro šk. rok 2024/2025 (s nástupem ke studiu 1. 9. 2024)

Milí uchazeči o studium na Střední škole Kostka. V příloze této zprávy vyhlašujeme první kolo přijímacího řízení do šestiletého a čtyřletého denního studia s maturitou. V případě nejasností se obracejte s dotazy na pana ředitele tel. 603 259 095, který Vám je rád zodpoví.

Kontaktní telefony k přijímacímu řízení

Organizační informace k vyplnění a podání přihlášek, propagačním akcím

+420 736 470 609 (pí. Veronika Martinková)

Otázky k průběhu přijímacího řízení, kritériím přijetí a průběhu studia na SŠ Kostka

+420 603 259 095 (PaedDr. Karel Kostka, MBA, Ph.D.)

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří jsou obvykle pořádány dvakrát do měsíce v pátek a máte možnost při nich vidět chod naší školy v doprovodu studentů v běžném režimu.

Nultý ročník

Projekt pro žáky 7. až 9. ročníku ZŠ, kteří mají jedinečnou možnost seznámit se s prostředím školy, jejími pedagogy a atmosférou Kostka školy v rámci sobotních, dopoledních interaktivních programů.

Počty přijímaných studentů

V rámci přijímacího řízení pro školní rok 2022/23 plánuje ředitel školy otevření devíti studijních programů ve 4 oborech.

Přijedeme letos i k vám?

Stejně jako i v minulých letech jezdí zástupci naší školy na burzy a třídní schůzky deváťáků také přímo do základních škol v blízkém i vzdálenějším okolí. Kam se chystáme letos?

Školní magazín

Letošní školní magazín, ve kterém najdete nejen kompletní popis studijních programů otevíraných v letošním školním roce, ale také řadu článků a fotografií ze života školy.