ÚvodKostka školaPřijímací řízení

Stáž v Itálii - Březen
Maturitní generálka - NJ

Druhé kolo přijímacího řízení

Ředitel školy rozhodl o vyhlášení 2. kola přijímacího řízení pro studijní obory otvírané ve školním roce 2021/22.

• Uzávěrka podání přihlášek do 2. kola je ve čtvrtek 3. 6. 2021.
  • Pro 2. kolo přijímacího řízení je kritériem průměrný prospěch ze ZŠ přepočítaný na body a termín obdržení přihlášky.
  • Potřebnou přihlášku si můžete stáhnout na stránkách školy v sekci Přijímací řízení, nebo si ji vyzvednout přímo v budově školy. Případná volná místa budou obsazována průběžně do naplnění kapacit oborů.
  • Pro bližší informace kontaktujte přímo ředitele PaedDr. Karla Kostku, MBA, Ph.D, a to na čísle 603 259 095 (v pondělí 24.5. až po 16.00 hod.)

Kritéria přijímacího řízení pro šk. rok 2021/2022 (s nástupem ke studiu 1. 9. 2021)

Milí uchazeči o studium na Střední škole Kostka. V příloze této zprávy vyhlašujeme první kolo přijímacího řízení do šestiletého a čtyřletého denního studia s maturitou. V případě nejasností se obracejte s dotazy na pana ředitele tel. 603 259 095, který Vám je rád zodpoví.

Kontaktní telefony k přijímacímu řízení

Organizační informace k vyplnění a podání přihlášek, propagačním akcím

+420 736 470 609 (p. Martina Houserová)

Otázky k průběhu přijímacího řízení, kritériím přijetí a průběhu studia na SŠ Kostka

+420 603 259 095 (PaedDr. Karel Kostka, MBA, Ph.D.)

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří jsou obvykle pořádány dvakrát do měsíce v pátek a máte možnost při nich vidět chod naší školy v doprovodu studentů v běžném režimu.

Nultý ročník

Projekt pro žáky 7. až 9. ročníku ZŠ, kteří mají jedinečnou možnost seznámit se s prostředím školy, jejími pedagogy a atmosférou Kostka školy v rámci sobotních, dopoledních interaktivních programů.

Počty přijímaných studentů

V rámci přijímacího řízení pro školní rok 2021/22 plánuje ředitel školy otevření devíti studijních programů ve 4 oborech.

Formuláře přihlášek platné v 2021/22

Zde najdete formuláře platné v letošním školním roce pro uchazeče, kteří chtějí ke studiu nastoupit 1. 9. 2021.

Vzor pro odvolání

Zde naleznete vzor formuláře pro odvolání.

Školní magazín

Letošní školní magazín, ve kterém najdete nejen kompletní popis studijních programů otevíraných v letošním školním roce, ale také řadu článků a fotografií ze života školy.