ÚvodKostka školaO školeKostka školaVýchovné poradenství

2019-10-01 Exkurze Hyundai
Letní renovace školních budov
Lyžák
Helloween
Různé
Stužkovací ples - P4.A
Výtvarné práce G5.A - Krychle

Výchovné poradenství

Ve škole je oblast výchovného poradenství rozdělena mezi několik pedagogů. I když každý z nich je specializovaný na jiný okruh problémů, v případě, že vás něco zajímá, trápí, chcete se poradit - neváhejte a obraťte se na kohokoliv z nich. Budou-li moci, určitě pomohou. Rozdělení oblastí je následující:

Magda Ondrová

Mgr. Jana Dančáková

Hodnocení naší školy ČŠI v oblasti výchovného poradenství

Oblast výchovného poradenství byla velmi pečlivě hodnocena v rámci loňské komplexní inspekce na naší škole. Bylo potěšující, že právě tato oblast školy byla hodnocena na velmi dobré úrovni, tedy jako nadstandardní.

Viz závěr z inspekční zprávy:

"Poskytované poradenské, informační a metodické služby žákům i jejich zákonným zástupcům za účinné spolupráce školských poradenských zařízení byly na velmi dobré úrovni.“