ÚvodKostka školaAktualityKostka školaKOSTKA RÁDIO: rozhovor s kapelou The Middle of the Sandwich

Turnaj v badmintonu
Výtvarné práce M1.A, M1.B - Bestiář
Zasedání k VŠ
Den s nemocnicí
Vodácká expedice - Sázava 2016
Mikulášský turnaj
Stužkovací ples P4.C

KOSTKA RÁDIO: rozhovor s kapelou The Middle of the Sandwich

20.03.2021

Middle of the Sandwich je alternativní kapela z Olomoucka, která vás vezme do světa několika žánrů najednou.

Otázky a vzkazy můžete napsat do komentářů nebo je poslat jako hlasovou zprávu.

Archiv rozhovorů a odkaz pro poslech živého vysílání NAJDETE ZDE

OPIČÍ LIVE STREAM

Jsme mediální partnery živých koncertů, které proběhnou na podporu oblíbeného hudebního klubu Tři Opice ve Vsetíně. Více než rok se v Opicích nehrálo, proto je připraven speciální live stream: 26. dubna zahraje vsetínský zpěvák, kytarista Bolek Vjaclovský a 9. dubna skupiny NoCa a Ležerně a vleže.
Živé koncerty začínají ve 20 hodin. Další podrobnosti a informace o tom, jak můžete i vy podpořit Opice najdete zde:
.
KOSTKA RÁDIO: rozhovor s kapelou The Middle of the Sandwich