ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVýuka v lyceu - soutěž mladých zdravotníků

Florbalový turnaj tříd
Výtvarné práce studentů - koláže
Běžky-Javorníky 7.3.2018
2020-01-05 Lyžák 1. týden G4.A+L2.A
Třídní tabla 2015_2016
Movember
Pišqworky
2019-09-19 Exkurze-ZOO-Jelinek-P2.A+B

Výuka v lyceu - soutěž mladých zdravotníků

11.05.2022

Studenti pedagogického lycea se aktivně zúčastnili soutěže mladých zdravotníků v roli (spolu)pořadatelů.

Tuto soutěž realizuje již tradičně Oblastní spolek Českého červeného kříže Vsetín. Soutěží na ní hlídky žáků ze základních škol.

Naši studenti pedagogického lycea se zapojili v roli spolupořadatelů. Někteří se podíleli na prezenci, jiní byli u občerstvení, další pak představovali figuranty.

Vzhledem k náplni výuky tohoto oboru to pro ně byla vynikající praktická zkušenost. Žáky doprovodila na akci paní učitelka třídní. V rámci výuky pedagogiky se žáci k tématu vrátí a budou teoreticky zpracovávat organizační zajištění takové akce (OZA). Výhodou pro ně bude skutečnost, že ji zažili „na vlastní kůži“.

Výuka v lyceu - soutěž mladých zdravotníků
akce5.5.