FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVýstava na stromech byla úspěšná
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Průvodcovské zkoušky 2018
Poslední zvonění
Vánoční Vídeň 2016
Volby zástupců do krajského parlamentu mládeže
Vsetínská noc 25.5.2018
Návštěva europoslankyně
Stužkovací ples L4.A
Projekt "ruce" v pedagogickém lyceu

Výstava na stromech byla úspěšná    

13.10.2019

Naše škola již potřetí pořádala celostátní výstavu Na stromech, a to opět ve spolupráci s Muzeem regionu Valašsko, ve dnech 5. -12. 10. 2019, ve světovém Týdnu důstojné práce.

Výstava byla symbolicky umístěna na stromy v zámeckém parku. Shlédlo ji minimálně 623 zájemců, kteří nám poskytli zpětnou vazbu, což nás překvapilo a potěšilo. Jsme moc rádi za tak velký zájem. Akci pořádáme jako Fairtradová škola ve Fairtradovém městě Vsetín a šíříme tak do povědomí lidí informace o tom, že pochutiny jako kakao, káva, banány atd. sice konzumujeme my, a s chutí, ale jsou pěstovány, často za porušování lidských práv, v zemích tzv. třetího světa.

Stejná výstava probíhala na náměstí před knihovnou, kde ji instalovala LÍSKA, z. s., také za spolupráce našich žáků, tentokrát z G2.A.

Zapojeným žákům moc děkujeme za práci navíc, výstavu jsme společně instalovali, pak na ni týden dohlíželi a nakonec ji v sobotu 12. 10. 2019, po týdnu, odstranili. Plakáty dostaly v letošním deštivém počasí opravdu zabrat, nicméně nás potěšilo, že jsme se nesetkali ani s jediným projevem vandalismu či pokusu o ničení.

 

Výstava na stromech byla úspěšná
Výstava na stromech byla úspěšná
Výstava na stromech byla úspěšná
Výstava na stromech byla úspěšná
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA