FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaTestování prozatím končí.
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Kloboukový den
Matematický klokan 2016
Letní sportovní kurz od 11.6.2018
Přespolní běh 25.9.2018
Florbal Challenge - Brno 6.4.2018
Návštěva ze slovenské školy
Nultý ročník I. setkání

Testování prozatím končí.   

11.09.2021

 

Jsme rádi, že drtivá většina studentů bez problémů při testování spolupracuje, a tím nám tuto nepříjemnou proceduru, jakou testování určitě je, pomáhá hladce zvládnout. Sledujeme také stále se zvětšující skupinu naočkovaných studentů, protože zvyšující se počet naočkovaných nám pomáhá vše kolem covidu zrychlit a zjednodušit.

Nikoho nemůžeme nutit, aby se naočkoval, ale už teď se dostáváme do situací, kdy na některé akce, zejména v cizině, se dostanou pouze studenti s očkováním, protože organizovat testování v zahraničí je velký problém.

Je tedy především na vás, resp. na vašich zákonných zástupcích, jak se budete v následujících dnech před covidem chránit. Pro jistotu uvádíme dvě základní pravidla.

  1. Ve společných prostorách (na chodbách, v jídelně) bychom měli nosit roušky. Samozřejmě je můžete nosit i ve třídách, pokud chcete.
  2. Jestliže se necítíte dobře, nechoďte do školy, a pro jistotu se objednejte ve zdravotnickém zařízení na testy. Na testy se můžete samozřejmě objednat kdykoli, pokud nedůvěřujete testům používaným ve škole. My postupujeme podle pokynů KHS, a potřebná opatření (např. karanténu) bychom zavedli až poté, pokud by se objevil po kontrolních PCR testech pozitivně testovaný student. Zatím se tak naštěstí nestalo.

Děkujeme i všem učitelům, z nichž se někteří stali téměř profesionálními testovači a teď už se určitě těší na klasickou prezenční výuku. Doufáme, že nám vydrží až do prázdnin (těch letních velkých)

Ivana Kostková

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA