FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaKnižní bazárek s férovou kavárnou
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Recitační soutěž 1.3.2016
Lysá hora
Okresní kolo ve florbalu chlapců
Život ve škole
Předávání titulu Fairtradová škola
Stáž ve Španělsku 2009
Září 2019 na DM momentky
Voda - Vltava

Knižní bazárek s férovou kavárnou    

13.10.2019

V sobotu 12. 10. 2019 se uskutečnil v prostorách Muzea regionu Valašsko, v zámku Vsetín, první Knižní bazárek tohoto školního roku, opět pod heslem: Kniha a káva radost nám dává.

Nápad organizovat Knižní bazárky, v rámci kterých si lidé mohou přijít vyměnit knihy, nebo i darovat knihu jiným, popovídat si o čtení a to vše za doprovodu příjemné vůně fairtradové kávy se zrodil právě proto, že mnozí čtenáři si dobrou knihu spojují s dobrou kávou. A naše škola je od roku 2019 Fairtradovou školou a naším cílem je propagace myšlenek fair trade. A tak jsme spojili věci, které jsou nám blízké…

Říjnového knižního bazárku se zúčastnilo přes padesát zájemců, jejich rukama prošlo na desítky knih a nejméně třicet z nich našlo nové čtenáře a další na ně čekají.

Následující Knižní bazárky se budou konat opět v zámku Vsetín, a to 17. 11. a 15. 12. 2019, vždy od 14.00 do 16.00 hodin.

K výměně přivítáme pěkné zachovalé knihy, pokud možno moderní a aktuální, ale čtenáři projevují zájem i o tzv. povinnou četbu či dětské knihy a encyklopedie. Pokud vám leží bez užitku v knihovně či ve skříni, můžete jimi prostřednictvím této akce potěšit jiné.

Těšit se můžete i na ochutnávku fairtradové kávy, ke které zvou studenti Kostka školy.

Knižní bazárek s férovou kavárnou
Knižní bazárek s férovou kavárnou
Knižní bazárek s férovou kavárnou
Knižní bazárek s férovou kavárnou
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA