ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

ÚvodKostka školaAktualityKostka školaFérově jsme posnídali s dalšími desítkami obyvatel města

Podzimní florbalové turnaje
Předávání maturitních vysvědčení 13. 6.
Nultý točník - III. setkání
Maturitní generálka - NJ
Itálie
Okresní kolo přespolního běhu
Fotbal - memoriál

14.05.2022

V sobotu 14.5.2022 se konala celorepubliková Férová snídaně a naši žáci se aktivně zapojili. Jsme jednou z Faitradových škol ve Fairtradovém městě Vsetíně.

Férová snídaně je největší česká akce na podporu pěstitelů ve světě. Dobrovolníci a dobrovolnice na více než stovce míst České republiky pořádají piknikový happening, aby ukázali svůj zájem o životy pěstitelů kávy, kakaa nebo banánů v dalekých zemích Afriky, Asie a Latinské Ameriky. Férová snídaně se koná vždy na Světový den pro fair trade.

Ve Vsetíně již dlouhá léta organizuje tuto akci LÍSKA, z. s. s partnery a přáteli, s lidmi, kteří mají k myšlenkám spravedlivého obchodu blízko.

Aktivně se zapojila také Masarykova veřejná knihovna, ZŠ Ohrada a ZŠ Sychrov a také žáci z naší školy (dík patří Kristině Koutné, Simoně Šarmanové (G4.A)  a Tomáši Bělaškovi –L2.A).

Na dobrou kávu se zastavili i místostarostové města, paní Simona Hlaváčová, pan Tomáš Pifka a pan Pavel Bartoň.

xférová-snídaně
xfer-snidaně2022 (41)