ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Čtvrtý nultý ročník 13.2.2016

Ekonomická olympiáda

03.12.2021

Již tradičně se naše škola zapojuje do Ekonomické olympiády. Školní kolo proběhlo na přelomu listopadu a prosince. Své znalosti si ověřili studenti maturitních ročníků. On-line test se zaměřoval na problematiku z oblasti ekonomie, financí a finanční gramotnosti. Celá akce probíhá pod záštitou Institutu ekonomického vzdělávání a je největší soutěží v této oblasti v ČR a na Slovensku. Olympiáda je tříkolová, vítězové školních kol postupují do kola krajského a následně do celostátního finále.

Doufáme, že účast podnítila u našich studentů zájem o studium ekonomie a postupujícím přejeme úspěch v dalších kolech.

Fotogalerie viz link níže:

Ekonomická olympiáda