ÚvodKostka školaAktualityKostka školaDalší postup v přijímacím řízení.

Vánoce v MŠ s M1.A 13.12.2018
Nultý ročník II. 2013-2014
Berlín
Turnaj v badmintonu
Volejbal - okrsek dívky
Švýcarsko
Stáž Španělsko
Okrskové kolo hokejbalu 10. 4. 2008

Další postup v přijímacím řízení.

22.05.2023

Milí uchazeči, chci vám všem poděkovat za zájem o studium na naší škole. Je mi líto, že jsme letos nemohli ke studiu z kapacitních důvodů přijmout hodně uchazečů, kteří si přijetí bezpochyby zasloužili. Ještě pořád malá naděje na přijetí zůstává, protože mezi přijatými uchazeči jsou studenti, kteří stále čekají na možné přijetí na některých specializovaných středních školách, které dosud přijímací řízení neukončily. Tím se u nás mohou ještě v jednotlivostech na našich oborech místa uvolňovat.

S přijatými studenty se těším na spolupráci v budoucích letech a těm, kterým to nevyšlo, přeji hodně štěstí a školu, na které budou spokojeni.

A jak je napsáno výše, pokud by se ještě nějaká místa uvolnila i u nás, budou vás kolegové telefonicky kontaktovat, vaše odvolání proti nepřijetí pečlivě evidujeme.

Srdečně zdravím,

Karel Kostka, ředitel školy