PŘIHLÁŠKA NULTÝ ROČNÍK

ÚvodKostka školaAktualityKostka školaBeseda o třídění a recyklaci odpadů

Švýcarsko
Florbal cup - Brno 6.4.2018
Okrskové kolo hokejbalu 10. 4. 2008
Vánoční jarmark
Jugend debattiert v Havířově
Jarní galerie 2020
Průvodcovské zkoušky

10.10.2022

V úterý 11. 10. 2022 se v naší škole zastaví „Tonda Obal na cestách“, aneb naši studenti prvních ročníků budou mít možnost vyslechnout si besedy o třídění a recyklaci odpadů.

Naše moderní společnost je orientovaná na spotřebu. Máme vysoké nároky a relativně hodně toho spotřebováváme a téměř vše je zabalené. A pak vznikají odpady. Většina z nás třídí, protože třídění odpadů je v České republice tradicí. Málokdo už ale ví, proč třídí, jak a k čemu se vytříděný odpad dále zpracovává a znovu používá. Je dobré to vědět, pak budeme třídit s ještě větším zápalem a přesvědčením.

Naši studenti v prvních ročnících se zapojí do besed a workshopů na dané téma, ve velké aule, a to v úterý 11. 10. 2022 od 2. vyučovací hodiny a to takto:

2. VH – G3.A

3. VH – L1.A

4. VH – P1.A

5. VH – P1.A

6. VH – G1.A a G2.A (u G2.A přesun obědové přestávky)

Věříme, že si studenti odnesou nové poznatky a téma je zaujme.

trideni2
třídeni1