ÚvodKostka školaPřijímací řízení

Stužkovací ples P4.C
Třetí nultý ročník
Ples

Kontaktní telefony k přijímacímu řízení

Organizační informace k vyplnění a podání přihlášek, propagačním akcím

+420 736 470 609 (p. Martina Houserová)

Otázky k průběhu přijímacího řízení, kritériím přijetí a průběhu studia na SŠ Kostka

+420 739 572 986 (Mgr. Karel Sívek)

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří jsou obvykle pořádány dvakrát do měsíce v pátek a máte možnost při nich vidět chod naší školy v doprovodu studentů v běžném režimu.

Nultý ročník

Projekt pro žáky 7. až 9. ročníku ZŠ, kteří mají jedinečnou možnost seznámit se s prostředím školy, jejími pedagogy a atmosférou Kostka školy v rámci sobotních, dopoledních interaktivních programů.

Počty přijímaných studentů

V rámci přijímacího řízení pro školní rok 2019/20 rozhodl ředitel školy předběžně o otevření devíti studijních programů ve 4 oborech, s možností přijetí až 210 nových studentů.

Přijedeme letos i k vám?

Stejně jako i v minulých letech jezdí zástupci naší školy na burzy a třídní schůzky deváťáků také přímo do základních škol v blízkém i vzdálenějším okolí. Kam se chystáme letos?

Formuláře přihlášek platné v 2018/19

Zde najdete formuláře platné v letošním školním roce pro uchazeče, kteří chtějí ke studiu nastoupit 1. 9. 2019.

Školní magazín

Letošní školní magazín, ve kterém najdete nejen kompletní popis studijních programů otevíraných v letošním školním roce, ale také řadu článků a fotografií ze života školy, vyjde v říjnu 2018. Zatím si můžete pročíst ten loňský.