ÚvodKostka školaPřijímací řízeníKostka školaDny otevřených dveří

Memoriál Katky Bělíkové
Fialový den 2010
Mladý Umělec 2011
1. Nultý ročník - G.J.
Dostavba mateřské školy a první dny po otevření
3. nultý ročník
Španělsko - Jaro
Stáž Švýcarsko 09 (více na Rserver)

Dny otevřených dveří

V letošním školním  roce Vás srdečně zveme na dny otevřených dveří v těchto termínech:

• Pátek 26. října 2018
  • Pátek 9. listopadu 2018
  • Pátek 30. listopadu 2018
  • Pátek 14. prosince 2018
  • Pátek 11. ledna 2019
  • Pátek 25. ledna 2019
  • Pátek 8. února 2019
  • Pátek 22. února 2019
  • Na dnech otevřených dveří uvidíte chod naší školy v běžném režimu. Studenti školy Vám ukáží výukové prostory, Domov mládeže a zázemí školy, budete mít možnost pohovořit si s pracovníky školy o všem, co Vás v souvislosti s provozem školy zajímá, ať už jde o přijímací řízení, učební plány, výuku matematiky a jazyků, mimoškolní činnost, sportovní, kulturní a odborné kroužky a akce, mezinárodní výměny a stáže studentů, úspěšnost absolventů, ubytování na Domově mládeže atd. Budete-li mít zájem a čas, můžete absolvovat jednu i více výukových hodin přímo ve třídě.

Školu je samozřejmě možno navštívit i mimo uvedené termíny po telefonické domluvě !!!!!!!

Dny otevřených dveří