ÚvodKostka školaAktualityKostka školaÚspěšného podnikání našeho studenta si všiml i magazín Forbes

Mikulášská laťka
Sportovní den 29.6.2010
Výstava Tutanchamon Brno
Praha - P4.A
Sjíždění Bečvy na raftech
Chemická olympiáda
Stáž na Krétě 2009
Sociologicka exkurze Praha L2.A 6.4.2016

Úspěšného podnikání našeho studenta si všiml i magazín Forbes

19.12.2018

Student našeho gymnázia Salvátor Soška bude za půl roku maturovat, přitom už tři roky úspěšně podniká s originální módou pod svou značkou We are Ferdinand. Článek o něm a jeho práci vyšel v prosincovém čísle prestižního magazínu Forbes jak v elektronickém, tak tištěném vydání.

Děkujeme Salvátorovi za dobrou reprezentaci školy a držíme palce nejen v jeho byznysu, ale samozřejmě teď také u maturity!

Forbes_SoškaForbes_Soška