ÚvodKostka školaAktualityKostka školaWorkshop ředitelů JA Studentských Firem 2019

Halloween 2017
Kostkatlon - závod dvojic
Lyžák
Malování třídy P2.A
Roverbridge
Voda - Vltava
Matematický klokan
P4.A v Praze

Workshop ředitelů JA Studentských Firem 2019

24.10.2019

Workshop ředitelů JA Studentských Firem se konal dne 17. 10. 2019 v Praze na University of New York. Za letošní firmy jsem se workshopu účastnila já, jako ředitelka JA firmy P3.B a Jakub Trtík, jako ředitel za třídu P3.A.

Úvodní slovo patřilo project managerce JA Alici Harlasové, která nás seznámila s bohatým programem workshopu a také nás celým dnem provázela.
Pořadatelé workshopu nám ukázali, jak zacházet s financemi firmy. Proběhla přednáška studentů, kteří uspěli v soutěži v předchozích letech. Byla nám také nabídnuta spolupráce s mentory.
Na závěr jsme se zúčastnili praktického workshopu. Náhodně nás rozdělili do týmů a my jsme měli za úkol v krátkém časovém úseku vymyslet inovativní výrobek či službu v odvětví, které jsme si vylosovali. Například produkt či službu v automobilovém průmyslu, kosmetice nebo potravinářství.

Celkově tuto akci hodnotím jako užitečnou a určitě mi rozšířila obzory a dodala nové nápady na rozvoj naší firmy.

Adéla Šerá P3.B

Workshop ředitelů JA Studentských Firem 2019