FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVideo z nejnovější besedy Karla Kostky a Jaroslava Duška.
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Atletika
Školní kolo mistrovství SŠ v pišqworkách
Studentské volby
Vyřazení absolventů
Exkurze do švýcarské banky UBS
Exkurze do Osvětimi 09
Florbal
3. nultý ročník

Video z nejnovější besedy Karla Kostky a Jaroslava Duška.   

17.12.2021

Výjezdní Duše K následovala po slavnostním udělení Ceny města Vsetína Karlu Kostkovi, řediteli Střední školy Kostka, Základní umělecké školy Kostka a děkanovi Fakulty společenských studií vysoké školy Humanitas.

„Karel Kostka postavil školy, které jsou známé v celé republice. Napsal několik desítek knih a také jeho obrazy z něj dělají velkého malíře. Svou prací proslavil Vsetín u nás i v zahraničí. Navzdory tomu, co vše dokázal, zůstává velice skromným a lidským,“ uvedl starosta Jiří Růžička.

Jaroslav Dušek byl pozván jako čestný host, neboť Duše K z roku 2019, v níž oba přátelé Jaroslav a Karel hovořili v divadle Kampa o lidském vědomí, zaznamenala nebývalý divácký zájem překračující dva miliony zhlédnutí. I tentokrát během besedy mnohokrát rozesmáli publikum ve vyprodaném kině Vatra a podělili se i o své vnitřní pocity a myšlenky. Za jejich dialog je diváci nakonec odměnili mnohaminutovým potleskem vstoje. (zdroj: YouTube, divadlo Kampa)

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ