ÚvodKostka školaAktualityKostka školaSvětluška 2018

Itálie prváci
Akademie II. - profi (více Rserver)
Třídní tabla 2011/2012
Adaptační kurz G4.A 6.9.2018
Volejbal
Maturitní ples 2016
Lyžování - Karolinka

Světluška 2018

05.10.2018

Letos, stejně jako každý rok, se naše škola zúčastnila sbírky nadace Světluška, která podporuje nevidomé a snaží se je zařadit do běžného lidského života.

Čtyři dvojice vyšly z našeho DM do ulic a tříd naší školy. Lidem a studentům se nabízela rozmanitá škála produktů za symbolické ceny, také se mohlo přispívat dobrovolně i menšími částkami.

Veškerý výtěžek, což bylo letos rekordních 17 132,- Kč, putoval právě na pomůcky pro nevidomé.

Chtěli bychom poděkovat za ochotu a dobré srdce lidí, kteří přispěli i tou nejmenší částečkou, neb na každým z nás záleží.

Budeme se těšit zase příští rok, až se shledáme opět v ulicích a budeme se společně snažit vykouzlit lepší svět.

Za organizátory: Sára R.