ÚvodKostka školaAktualityKostka školaPřihlášky ke studiu uchazečů ze Slovenska.

Praha - P4.A
2020-02-05 Darování krve
Učitelský turnaj v bowlingu
Stáž Švýcarsko 09 (více na Rserver)
Studentské volby
Exkurze do Osvětimi 09
Exkurze do Říma 2019
Stolní tenis

Přihlášky ke studiu uchazečů ze Slovenska.

20.02.2021

Situace na školách jak v ČR, tak na Slovensku, je stále nestandardní. Protože se blíží termín 1. 3. 2021, do kterého je nám potřeba doručit přihlášky ke studiu, umožňujeme uchazečům ze Slovenska zaslat nám přihlášky ke studiu bez potvrzení základní školy. Připomínáme však, že u uchazečů o studium pedagogických oborů je potřeba mít na přihlášce potvrzení lékaře, že uchazeč/uchazečka je schopen studovat dané obory a věnovat se práci v pedagogice.