ÚvodKostka školaAktualityKostka školaKrásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí v roce 2021!

Okresní kolo přespolního běhu
Atletika
Nultý ročník II. 2013-2014
Třetí nultý ročník
Přednáška polárníka pana Pavlíčka
Helloween
Lyžařský výcvik 2011

Krásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí v roce 2021!

18.12.2020

Milí studenti a milí kolegové.

Aby nezůstalo jenom u přání, chci Vám poděkovat za práci v uplynulém roce. Nebyl vůbec jednoduchý a v závěru toho předcházejícího nás jistě vůbec nenapadlo, co může přijít.

Myslím, že přes všechny překážky jsme to zvládli velmi dobře. Nebylo lehké zorganizovat a zvládnout distanční výuku, naučit se novým formám komunikace, připravit se na maturitní zkoušky, domlouvat se zahraničními partnery přesunutí  mezinárodních mobilit, uspořádat přijímací řízení, a tak bych mohl pokračovat dál. Ani na podzim nás koronavirus nenechal být, a tak se snažíme hledat cesty jak vyřešit to či ono, od rotační prezenční výuky přes praxe až po nábor studentů na další školní rok. Ale jistě si s tím poradíme, s něčím dříve a s jiným později.

Každopádně všem vám ještě jednou velký dík, jsem rád, že vás máme a že spolu budeme hledat ty nejlepší cesty jak společně překlenout všechny překážky, které před nás život v dalších měsících postaví.

Hodně štěstí, a zejména zdraví!

Karel Kostka