FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaKrásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí v roce 2021!
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Okresní kolo přespolního běhu
Atletika
Nultý ročník II. 2013-2014
Třetí nultý ročník
Přednáška polárníka pana Pavlíčka
Helloween
Lyžařský výcvik 2011

Krásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí v roce 2021!   

18.12.2020

Milí studenti a milí kolegové.

Aby nezůstalo jenom u přání, chci Vám poděkovat za práci v uplynulém roce. Nebyl vůbec jednoduchý a v závěru toho předcházejícího nás jistě vůbec nenapadlo, co může přijít.

Myslím, že přes všechny překážky jsme to zvládli velmi dobře. Nebylo lehké zorganizovat a zvládnout distanční výuku, naučit se novým formám komunikace, připravit se na maturitní zkoušky, domlouvat se zahraničními partnery přesunutí  mezinárodních mobilit, uspořádat přijímací řízení, a tak bych mohl pokračovat dál. Ani na podzim nás koronavirus nenechal být, a tak se snažíme hledat cesty jak vyřešit to či ono, od rotační prezenční výuky přes praxe až po nábor studentů na další školní rok. Ale jistě si s tím poradíme, s něčím dříve a s jiným později.

Každopádně všem vám ještě jednou velký dík, jsem rád, že vás máme a že spolu budeme hledat ty nejlepší cesty jak společně překlenout všechny překážky, které před nás život v dalších měsících postaví.

Hodně štěstí, a zejména zdraví!

 

Karel Kostka

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA