ÚvodKostka školaAktualityKostka školaPostup studentů do krajského kola Ekonomické olympiády

Chemická olympiáda
Volejbal - okres (dívky)
Stužkovací ples - P4.A
Soutěž TEA školní kolo
Florbal cup
Výlet 1.B

Postup studentů do krajského kola Ekonomické olympiády

19.12.2018

Před nedávnem jsme vás informovali o školním kole Ekonomické olympiády organizované Institutem ekonomického vzdělávání. S radostí oznamujeme, že do krajského  kola postoupilo 5 studentů z naší školy. Našim úspěšným:  Ondřeji Orságovi, Markétě Luňákové, Haně Malované, Eriku Kolajovi a Jakubovi Juřicovi srdečně blahopřejeme.

Krajské kolo se uskuteční 8. 2. 2019 v budově Krajského úřadu, Tomáše Bati 21 ve Zlíně.

Leona Fabiánová a Jana Kostelníková