ÚvodKostka školaAktualityKostka školaPokyny ke dnu otevřených dveří v pátek 21. 1. 2022.

Návštěva ze slovenské školy
Mladý umělec
Praha M4.A
Švýcarsko
Vánoční Vídeň
Nultý ročník - II. setkání
Konference k PIL Centru
2022-06-08 Předávání maturitních vysvědčení

Pokyny ke dnu otevřených dveří v pátek 21. 1. 2022.

17.01.2022

S přihlédnutím k šířící se vlně pandemie covid v populaci prosíme návštěvníky dne otevřených dveří, aby vzhledem k tomu, že k nám přicestují z širokého regionu, dodrželi následující pravidla:

1.      Přijeli na konkrétní celou hodinu (8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15. hod.) – umožní nám to rozdělit návštěvníky hned po příjezdu cíleně do menších skupin. Prohlídka školy, výklad a setkání s panem ředitelem trvá dohromady cca jednu hodinu. Není potřeba se k návštěvě školy předem hlásit či registrovat.

2.      Není nutné mít PCR test, v platnosti však stále zůstává ochrana nosu a úst respirátorem. S ohledem na bezpečnost všech účastníků dne otevřených dveří, i našich stávajících studentů a pracovníků, prosíme o respektování tohoto pravidla.

3.      V případě, že se necítíte zdrávi či máte jakékoli příznaky respiračního onemocnění, přeložte prosím návštěvu školy na únorový den otevřených dveří (18. února 2022), kdy by měla být už za námi pandemická vlna koronaviru omikron. Možnost zúčastnit se únorového dne otevřených dveří platí pro všechny potencionální uchazeče o studium i v případě, že chtějí v současnosti preventivně předejít rozšířenému kontaktu s lidmi.

4.      Po příjezdu ke škole vejděte hlavním vchodem do budovy A – budovu poznáte podle výrazného nápisu KOSTKA škola na fasádě nad vchodem do školy. Hned za hlavním vchodem je recepce, kde se Vás ujmou studenti, po rozdělení do skupin Vám zajistí prohlídku školy a po prohlídce Vás zavedou za panem ředitelem, který Vás bude informovat o filozofii školy, její organizaci apod.

Děkujeme a těšíme se na Vás!