FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaPokyny ke dnu otevřených dveří v pátek 21. 1. 2022.
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Předávání maturitních vysvědčení 13. 6.
Maturitní skupinky 2020
Soutěž v plavání
Dostavba mateřské školy a první dny po otevření
Vánoční turnaj
Atletika - okresní kolo 18.9.2018
Turnaj ve florbalu - chlapci

Pokyny ke dnu otevřených dveří v pátek 21. 1. 2022.   

17.01.2022

 

S přihlédnutím k šířící se vlně pandemie covid v populaci prosíme návštěvníky dne otevřených dveří, aby vzhledem k tomu, že k nám přicestují z širokého regionu, dodrželi následující pravidla:

1.      Přijeli na konkrétní celou hodinu (8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15. hod.) – umožní nám to rozdělit návštěvníky hned po příjezdu cíleně do menších skupin. Prohlídka školy, výklad a setkání s panem ředitelem trvá dohromady cca jednu hodinu. Není potřeba se k návštěvě školy předem hlásit či registrovat.

2.      Není nutné mít PCR test, v platnosti však stále zůstává ochrana nosu a úst respirátorem. S ohledem na bezpečnost všech účastníků dne otevřených dveří, i našich stávajících studentů a pracovníků, prosíme o respektování tohoto pravidla.

3.      V případě, že se necítíte zdrávi či máte jakékoli příznaky respiračního onemocnění, přeložte prosím návštěvu školy na únorový den otevřených dveří (18. února 2022), kdy by měla být už za námi pandemická vlna koronaviru omikron. Možnost zúčastnit se únorového dne otevřených dveří platí pro všechny potencionální uchazeče o studium i v případě, že chtějí v současnosti preventivně předejít rozšířenému kontaktu s lidmi.

4.      Po příjezdu ke škole vejděte hlavním vchodem do budovy A – budovu poznáte podle výrazného nápisu KOSTKA škola na fasádě nad vchodem do školy. Hned za hlavním vchodem je recepce, kde se Vás ujmou studenti, po rozdělení do skupin Vám zajistí prohlídku školy a po prohlídce Vás zavedou za panem ředitelem, který Vás bude informovat o filozofii školy, její organizaci apod.

 

Děkujeme a těšíme se na Vás!

 

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ