ÚvodKostka školaAktualityKostka školaMůžete se hlásit na podzimní stáže ve Španělsku.

Volejbal - okres dívky
Matematický klokan 2016
Výtvarné práce M2.A - Kresba rukou
Poděkování úspěšným miss z P2.A
Florbal Challenge - Brno 6.4.2018
Vánoční turnaj školy 18.12.2017
Basketbalový turnaj

Můžete se hlásit na podzimní stáže ve Španělsku.

01.07.2021

Milí studenti.

Nejdříve pár slov k zahraničním akcím obecně: Počítáme s tím, že studenti prvních ročníků vyrazí na tradiční adaptační pobyt do Itálie. Moc nás mrzí, že loňským prvákům to protiepidemická opatření znemožnila, nicméně jako malou náplast jsme povolili třídním učitelům, aby si se svými třídami naplánovali vlastní adaptační akce v září, ale v rozumném rozsahu, protože studenty 2. ročníků čeká v lednu ještě lyžařský výcvik, což je další výdaj, tak je potřeba brát ohled na rodiče, aby to finančně zvládli.

Pokud jde o Španělsko, jde o naši tradiční stáž v letovisku Santa Susanna na pobřeží Středozemního moře nedaleko od Barcelony. Stáž je koncipována do oblasti cestovního ruchu, a mohou se jí zúčastnit studenti druhého až čtvrtého ročníku (včetně 5. a 6. ročníku gymnázií) ze všech oborů, tedy mimo studentů nastupujícího prvního ročníku, kteří mají všichni možnost účasti na adaptačním pobytu v Rimini. Jednáme se zahraniční partnerskou organizací o navýšení počtu účastníků stáže ve Španělsku, už máme souhlas Domu zahraničních služeb, takže je téměř jisté, že počet účastníků navýšíme z původních osmi na dvacet čtyři až třicet dva. Bližší informace vám byly zaslány e-mailem, včetně elektronické přihlášky prostřednictvím google formuláře. Přihlášky můžete posílat do konce prázdnin.

Mějte se hezky, srdečně vás všechny zdravím.

Karel Kostka