ÚvodKostka školaAktualityKostka školaKrajské kolo Ekonomické olympiády 2020

Krajské kolo Ekonomické olympiády 2020

06.02.2020

Krajské kolo Ekonomické olympiády

Ve středu 5. února se v prostorách Fakulty managementu a ekonomiky UTB ve Zlíně konalo krajské kolo Ekonomické olympiády. Naši školu reprezentovali vítězové školního kola - Tereza Holíčková, Oliver Panáček a Jiří Čaník. Celá akce probíhá pod záštitou Institutu ekonomického vzdělávání a je největší soutěží v této oblasti v ČR a na Slovensku. Kromě samotného testování akci doprovázely přednášky a diskuzní panely s významnými osobnostmi ze světa byznysu a ekonomiky. Z krajských kol postoupí nejlepších 50 žáků do samotného finále konaného v České národní bance. Výsledky se dozvíme 6. března a skrytě doufáme, že možná uspějeme.

Ing. Leona Fabiánová

Krajské kolo Ekonomické olympiády 2020