ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

ÚvodKostka školaAktualityKostka školaKdyž je možnost pomáhat, třída M3.A musí být u toho!

Lyžování - Karolinka
Pavlovské vrchy 1.10.2018
Přespolák-kraj-Bystřice-18.10.2006
Florbal krajské kolo dívky - Uherský Brod 19.2.2019
2020-02-21 Školní kolo Biologické olympiády
Přednáška Marka Hermana
2019-09-25 Středoškolský atletický pohár
Studentské volby

Když je možnost pomáhat, třída M3.A musí být u toho!

06.12.2021

Tato předvánoční akce, která má za cíl potěšit děti z chudších rodin v České republice, proběhla v roce 2021 již po jedenácté.  Zájemci krabice  naplní dětskými dárky k Vánocům a odnesou na některé ze sběrných míst, které ho předá potřebným. Vloni tak mělo hezčí svátky více než 50 000 dětí z chudých rodin, nízkoprahových zařízení a azylových domů. Sbírku pořádá Diakonie ČCE, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR.

A právě proto se učebna A219 v minulé hodině ZSV proměnila ve velkoobchod s hračkami, knihami, kosmetickými a papírenskými potřebami a jinými drobnostmi a už se vybíralo, co vložit do krabice pro devítiletou holčičku, stejně starého kluka či staršího teenagera.  Žáci přinesli tolik dárků, že se mnohé do krabic ani nevešly.

Když bylo vybráno, vše se pečlivě zabalilo a nezbývalo nic jiného, než krabice doručit na sběrné místo vsetínské Diakonie. O to se postarala paní učitelka Jana Dančáková s děvčaty Alčou a Nikčou.

Teď jen všichni dárci doufají, že se dárečky dostanou do správných rukou a že jejich příjemci budou stejně potěšeni jako ti, co je přinesli, zabalili a odeslali.

Fotogalerie viz link níže:

Když je možnost pomáhat, třída M3.A musí být u toho!