ÚvodKostka školaAktualityKostka školaKOSTKA RÁDIO: rozhovor s kapelou Coincidence

Sportovní den
Beseda na téma Osobní rozpočet, dluhová past, oddlužení 4. 3. 2019
2019-11-08 Den otevřených dveří
Výtvarné práce G5.A - Hra s předměty
Školní kolo mistrovství SŠ v pišqworkách
Berlín - Exkurze
Roverbridge

KOSTKA RÁDIO: rozhovor s kapelou Coincidence

20.02.2021

Kapela vznikla v květnu roku 2018 roztržkou čtyř muzikantů, která vyústila ve vznik dvou kapel -  dva z muzikantů založili progressive metalovou kapelu Dead Insiders a zbylí dva členové Vojtěch Rezek (kytara, zpěv) a Lukáš Ringer (bicí) začali formovat kapelu Coincidence. K uskupení se záhy přidal kytarista Martin Zdařil a po něm i baskytarista Lukáš Kucsara.

Na konci září 2018 opustil kapelu kytarista Martin Zdařil a na jeho post nastoupil Jan Lubal. V září 2019 byl po opakovaných prohřešcích, které kapele způsobily obrovské potíže, mimojiné muselo být zrušeno nahrávání debutového EP, vyhozen bubeník Lukáš Ringer a na jeho post se přesunul baskytarista Lukáš Kucsara. Na post baskytaristky pak v lednu 2020 nastoupila Tereza Beránková.

V září 2020 kapela Coincidence nahrála debutovou desku, která vyšla 22. listopadu 2020.

Více o kapele a ukázky jejich tvorby najdete v jejich profilu na BANDZONE.CZ

ODKAZ PRO POSLECH ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ A ARCHIV ROZHOVORŮ NAJDETE ZDE

KOSTKA RÁDIO: rozhovor s kapelou Coincidence