ÚvodKostka školaAktualityKostka školaKdy a jak se studenti vrátí do školy?

Exkurze gymplu v Olomouci
Florbal cup
Vánoční turnaj
Výlet na stáži v Německu (více Rserver)
Školní kolo soutěže v psaní všemi deseti
Stolní tenis-kraj-Hluk-7.11.2006
Lyžák - 2. ročníky
2019-12-11 Florbal - okrsek chlapci

Kdy a jak se studenti vrátí do školy?

22.02.2021

Moc si přejeme, aby se školy co nejrychleji vrátily do normálního provozu a studenti mohli studovat prezenčním způsobem. Vláda ČR předběžně avizovala, že studenti čtvrtých ročníků (a devátých ročníků ZŠ) by se mohli vrátit do škol k 1. 3. 2021. Nicméně situace se co chvíli mění, epidemiologická situace jak v ČR, tak na Slovensku, není dobrá a má tendence se zhoršovat (pozn. okres Vsetín má nyní nejnižší výskyt onemocnění Covid ze všech okresů v ČR) . Uvidíme, jak vláda rozhodne, pokud umožní návrat studentů do škol, budeme všechny neprodleně informovat. U studentů ze Slovenska pak zjistíme na slovenském ministerstvu vnitra, co bude potřeba udělat pro to, abychom mohli zajistit dopravu slovenských studentů školním autobusem.