ÚvodKostka školaAktualityKostka školaNadále pokračuje distanční výuka - aktualizované sdělení.

Stáž Španělsko
Budapešť 2017
Turnaj ve florbalu - chlapci
Plavecká soutěž měst
Maturitní ples
Vyřazení absolventů
2019-09-19 Exkurze-ZOO-Jelinek-P2.A+B
Nultý ročník - 2. setkání

Nadále pokračuje distanční výuka - aktualizované sdělení.

27.02.2021

Epidemiologická situace se bohužel zhoršuje, a tak přijala vláda očekávané rozhodnutí - od pondělí se běžná prezenční výuka nezahájí a budeme se opět vzdělávat na dálku. Pravidla budou upravena další vyhláškou ministerstva školství, kterou bychom měli v řádu dnů obdržet, nicméně pro jistotu zveřejňujeme stručnou informaci, kterou již dostal každý student/studentka do své e-mailové schránky:

Milí studenti,

vzhledem k tomu, že se mění epidemiologická situace a v kontextu s ní jsou přijata ze strany vlády ČR nová pravidla, musíme se jim i my přizpůsobit. Od příštího týdne (od 1. 3. 2021) tedy platí:

1) Výuka

probíhá nadále ve stejném režimu jako doposud, tedy distančně. Od 1. 3. 2021 do školy proto nenastupují žádní studenti, ani ti z maturitních ročníků.

2) Doklasifikační zkoušky

nebudou od příštího týdne probíhat prezenční formou ve škole, ale vaši vyučující/zkoušející si s vámi domluví nový termín zkoušky, případně ji změní na online zkoušení. O všem vás budou včas informovat.

3) Konec doklasifikačního období,

který byl stanoven na konec března (31. 3. 2021) se pravděpodobně posune (budeme se řídit pokyny ministerstva školství). O prodlouženém termínu vás budeme včas informovat.

4) Jarní prázdniny

proběhnou v týdnu 8. - 14. 3. 2021. V této době výuka neprobíhá, máte volno!

S dalšími informacemi se na vás budeme průběžně obracet v souladu s tím, jak nás o případných změnách bude informovat ministerstvo školství.

Přejeme vám v těchto těžkých dnech pevné nervy, trpělivost, optimismus a hlavně zdraví.

Těšíme se na vás ve škole, snad se toho už v dohledné době dočkáme. Držte se!

Vedení školy.

1. 3. 2021

Aktualizace výše uvedeného sdělení,

kterým upřesňujeme informace týkající se výuky v období měsíce března.

Poté, co nám dnes byly doručeny aktuální informace a pokyny z Ministerstva školství, sdělujeme, že studenti mohou nadále docházet do školy na individuální konzultace a také na doklasifikační zkoušky. Doklasifikační zkoušky lze tedy konat podle původního rozpisu, není nutné prodlužovat zkušební období.

Pokud existuje závažný důvod, proč se ke zkoušce nemůžete dostavit, sdělte nám ho. Každý případ budeme posuzovat individuálně. Počítáme například s tím, že studenti ze Slovenska budou o prodloužení doklasifikačního období žádat.

Samozřejmě existuje i krajní možnost, že se rozhodnete zkoušku nekonat (respektive se k ní nedostavit). V tomto případě budete mít v hodnocení za první pololetí mít i nadále "N", ale v následujícím pololetí, nejpozději do konce klasifikačního období za 2. pololetí, budete muset prokázat i znalosti za 1. pololetí.

Pokud budete potřebovat dané informace upřesnit, neváhejte se na nás obrátit.