ÚvodKostka školaAktualityKostka školaInformace k adaptačnímu pobytu v Itálii.

ZOO Lešná 2018
Sportovní kurz tříd M3A+L3A+G5A
Kostka rádio vysílalo z Centra Archa 27.9.2018
Volby zástupců do krajského parlamentu mládeže
2019-12-11 Česko zpívá koledy
KOSTCA®
Divadlo pro školku

Informace k adaptačnímu pobytu v Itálii.

10.08.2021

Zatím nemá smysl řešit nebo rozhodovat, jak to bude s testováním a s podmínkami výjezdu do zahraničí. Jsme v kontaktu s hygieniky, ale až na konci srpna uvidíme, jaká bude aktuální epidemiologická situace a jaké budou platné předpisy. Podle nich se zařídíme a doufáme, že se akce uskuteční v rozsahu a v termínech, které jsme naplánovali. Podrobné informace obdrží rodiče na zahajovací třídní schůzce 1. 9. 2021, na kterou již obdrželi e-mailem pozvánku. Pokud by cokoli důležitého bylo známo dříve, budeme studenty a rodiče ihned informovat prostřednictvím elektronické pošty a samozřejmě bychom informaci zveřejnili i na školním webu. Předpokládáme, že o případnou povinnost testování se postará škola.