ÚvodKostka školaAktualityKostka školaHlásí se nám naše letošní absolventky "mateřinek"

Imatrikulace VŠ
Lyžák 2. týden L2.A+P2.B
Atletika - krajské kolo 20.9.2018
Expo - Itálie
Lysá hora
Výstava Tutanchamon Brno
Rádio vysílá žívě
Vznik redakce YCube

Hlásí se nám naše letošní absolventky "mateřinek"

24.10.2018

Chcete vědět, co právě dělají naše děvčata, která vloni úspěšně zakončila svá středoškolská studia Předškolní a mimoškolní pedagogiky? Povětšině zase studují ;-)

Aneta Salitrníková: „Na Univerzitě Tomáše Bati studuji Učitelství pro 1. stupeň Základní školy. Tenhle obor jsem si vybrala, protože mě baví práce se staršími dětmi. Baví mě na tom to, že při téhle práci se budu neustále vzdělávat."

Barbora Kopčanová, Tereza Dědková a Marie Kunetková: „Na Kostka škole jsme studovaly obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, ve kterém dále pokračujeme na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, protože nás baví pracovat s dětmi předškolního věku. Naše fakulta sídlí v nově postavené budově, která je pojata v moderním stylu. Těšíme se, co nás na našem oboru ještě čeká."

Veronika Švachová: "Ihned po dokončení střední školy Kostka jsem začala pracovat v Mateřské škole ve Valašských Kloboukách. Učím heterogenní třídu, tedy děti od 3 do 6 let. Jsem velmi spokojená a hodně příprav a rad si beru ze střední školy. Dále vedu taneční kroužek "disko dance" v Brumově - Bylnici, kde tancují děti od 4 do 18 let. Máme 80 tanečníků. Tahle práce s dětmi mě moc baví a naplňuje, proto jsem ráda, že mám možnost vést kroužek i pracovat v MŠ. Někdy se přijedu za Vámi podívat."

Studentky Adéla Adámková, Miroslava Macháčková a Tereza Kubláková se hlásí z Vysoké školy Palackého v Olomouci. "Své studium jsme zahájily praxí, pozdním vstáváním a polévkami ze sáčků. Navštívily jsme nejednu hospodu a žádnou knihovnu. Naštěstí zkouškové začíná až v prosinci... Za chvíli nám začíná přednáška, proto KONEC HLÁŠENÍ."

Hlásí se nám naše letošní absolventky "mateřinek"