ÚvodKostka školaAktualityKostka školaHezké prázdniny!

Předvánoční odpoledne s lyceem
2019-09-25 Středoškolský atletický pohár
Mladý umělec 2012
Itálie 1.ročníky
Florbal krajské kolo dívky - Uherský Brod 19.2.2019
Florbal dívky
Praha G6.A 2017

Hezké prázdniny!

15.07.2020

Školní rok 2019/2020 byl v mnoha směrech kvůli pandemii koronaviru výjimečný. Nicméně zvládli jsme ho a symbolickou tečkou je ukončení přijímacího řízení do prvního ročníku, které jsme dnešního dne uzavřeli. Jednotlivosti a přestupy již na tom nemohou nic zásadního změnit.

Od 1. 9. 2020 nastoupí ke studiu 1. ročníku tři třídy oboru Ekonomika a podnikání ve čtyřech tradičních zaměřeních, dvě třídy oboru Předškolní pedagogika, dvě třídy oboru Pedagogické lyceum a studenti Gymnázia ve čtyřletém cyklu. Všem novým studentům prvního ročníku zašlu na přelomu července a srpna podrobnější informace k tomu, do jakých tříd jsou zařazeni, kdo bude jejich třídním učitelem atd.

V posledních dnech června jsme stihli ještě po uvolnění vládních opatření zorganizovat slavnostní předání maturitních vysvědčení, za což jsem moc rád. Všem našim absolventům ještě jednou přeji hodně úspěchů a štěstí v jejich dalším životě, bude se nám po Vás stýskat! Ale takový už je život, že k němu patří vedle vítání i loučení.

A ještě jedna organizační informace - pokud kdokoli potřebuje ve škole vyřídit své záležitosti, sděluji, že sekretariát školy je v provozu každý všední den po celou dobu prázdnin od 8.00 hod. do 14.00 hod.

Milí přátelé, přeji Vám hezké a pohodové letní prázdniny a těším se na Vás v úterý 1. září 2020. Mějte se hezky a užívejte léta.

Karel Kostka