ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

ÚvodKostka školaAktualityKostka školaŠkolní kolo soutěže finanční gramotnost

Seznamovací pobyt 1. ročníků v Itálii
2021-11-24 Udržitelné valašské vánoce
Fotky k aktualitám
Turnaj ve florbalu žen - okrsek
2021-12-06 Mikulášský turnaj - fotbal
Výtvarné práce M2.A - Běh života
2021-11-30 DEN KNÍRÁČŮ

Školní kolo soutěže finanční gramotnost

05.01.2022

V kategorii II (žáci 2. stupně + nižší ročníky víceletých gymnázií) zvítězil Tomáš Lušovský, druhou příčku obsadila Janča Trochtová a jako třetí se stejným počtem bodů se umístili Honza Hlavenka, Esterka Ilenčíková, Tereza Kolečková, Barborka Ušiaková a Marek Šulák.

V kategorii středních škol (kategorie III) se na první příčce se stejným výsledkem umístily Sára Kořenková a Kateřina Opálková, na druhém místě skončil Maxmilián Rudolf a o třetí místo se podělili Anna Lysáková, Jana Novacká, Viola Pechová, Ondřej Strouhal a Kryštof Toncr.

První tři studenti z každé kategorie postupují do okresního kola, které se uskuteční v lednu 2022.

Vítězům blahopřejeme, ostatním studentům děkujeme za účast a postupujícím držíme palce v dalších bojích.

Školní kolo soutěže finanční gramotnost