ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVsetínský Den Země s naší účastí

Okresní kolo přespolního běhu

Vsetínský Den Země s naší účastí

20.04.2018

Přestože se Den Země celosvětově slaví každoročně 22. dubna, na Vsetíně jsme si oslavu připravili už na pátek 20. 4. 2018 v Panské zahradě. A vyvedla se!

Studenti z Kostky tam nemohli chybět.

Děvčata z  „Mateřinek“ (M1) s pomocí kolegů z podnikatelských oborů (P1.A a B) si společně připravili program pro děti z mateřských škol, a že jim jich „prošlo“ rukama! Moc nás potěšila pochvala za naše aktivity od velké části paní učitelek a radost v očích dětí.

Studentky Tereza Chmelařová a Míša Šimková spolu s kolegyněmi z Lycea spoluorganizovaly ekologickou soutěž pro žáky základních škol. V obou případech bylo naše téma – stromy v parku.

Všichni zapojení pracovali s plným nasazením a skvěle reprezentovali naši školu na veřejnosti.

Poděkování patří studentům:

M1: Pája Drahoňovská, Jenifer Návratová, Nikola Kutláková, Nikola Kubečková, Lucie Křiváková.

L1: Eliška Klaďáková a Kateřina Hurtová,

P1A: Jakub Trtík, Anička Videcká, Viktorie Balounová,

P1.B: Terka Chmelařová a Míša Šimková.

S takovou skvělou partou se dá už něco dokázat!

Fotogalerie zde: http://sychrov2.rajce.idnes.cz/2018-DenZeme-KOSTKA/

J. Ševčíková