ÚvodKostka školaAktualityKostka školaKniha je kamarád - výsledková listina

Exkurze do Říma 2019
voda Vltava
2019-08-29 Focení všech zaměstnanců školy
Sportovní den
Exkurze G2.A - Vizovice
Mladý Umělec 2011
Mikulášský den
Září 2019 na DM momentky

Kniha je kamarád - výsledková listina

11.03.2018

„Kniha je kamarád“ je mezinárodní projekt, ve kterém si čtenáři vzájemně doporučují knihy k přečtení. Zahájen byl 1. září 2017 a příjem soutěžních prací byl ukončen 28. února 2018. Porota vybírala ze 751 doporučení knih ze tří zemí, z České republiky, Polska a Slovenska. Uděleno bylo 34 ocenění, z toho tři pro kolektivy, a to na základě toho, že porotci sami dostali chuť si knihu přečíst, tak skvěle a vtipně či atraktivně byla doporučena.

Projekt vyhlásila naše Střední škola Kostka, spisovatelka Šárka Junková a Muzeum regionu Valašsko, p. o., pod záštitou Obce spisovatelů ČR.

Také studenti naší školy se aktivně zapojili, a to zejména ve výtvarném ateliéru Mgr. Miroslavy Němcové.

Zde jsou jména našich oceněných

Marek Šubař,   SŠ Kostka, Vsetín

Nikol Kutláková, M1.A, SŠ Kostka, Vsetín

Aneta Žídková, M1.A, SŠ Kostka, Vsetín

Cena studentů SŠ Kostka: Eliška Bradová, G3.A

Cena pedagogů SŠ Kostka: Markéta Černotová L3.A

Ceny budou slavnostně předány jednak ve Valašském Meziříčí v zámku Kinských, a to v pátek 16. 3. 2018 v 15.00 hodin, a následně v zámku Vsetín, v prostorách Muzea regionu Valašsko, ve čtvrtek 22. 3. 2018 od 16.00 hod.

Slavnostní okamžiky zdůrazní také hudební vystoupení našich studentů pod vedením paní učitelky Kateřiny Bazelové.

Na tuto malou slavnost s předáváním cen zveme nejen oceněné, ale i jejich kamarády, spolužáky, přátele, učitele… přijďte s námi oslavit svátek knihy, čtení a čtenářů. Pokud jste četli něco opravdu exra dobrého…vezměte knihu s sebou, budeme rádi, když se o své doporučení knihy podělíte!!

Jaroslava Ševčíková

Psali o nás na webu kraje-zde a na webu města-zde

Kniha je kamarád - výsledková listina